Про нас

Колись давно…

на землі, де хвилі лиману шепотіли історії стародавніх цивілізацій, існувало місто, відоме під назвою Тіра. Засноване відважними вихідцями з грецького Мілета близько 600 року до н.е., воно гордо здіймалося за 10 кілометрів від гирла річки Тірас, відомої сьогодні як Дністер.

Імперії піднімалися і падали, а Тіра залишалася стійким маяком цивілізації. ЇЇ стіни носили шрами часу, кожен камінь був мовчазним свідком тріумфів і нещасть його мешканців. 

Протягом свого багатовікового існування, це місто увібрало в себе велику кількість ідентичностей. Відоме як Альба-Юлія, Туріс, Білгород, Левкополь, Монкастро, Четатіа-Альба, Аккерман, за міцними стінами Тіри мешканці з далеких країв шукали притулку і захисту.

І хоча назви і мешканці цього міста постійно змінювалися, його дух залишався незмінним, мовчазним охоронцем давніх оповідей….

  • Більше 1000 книг, які хочеться розгорнути

    Класика української літератури, нон фікшен, книги про війну, художні репортажі, історії для дітей, дизайн і мистецтво, комікси, геополітика, навіть підбірка грецьких філософів – знайдіть нову улюблену книгу серед безліччі цікавих жанрів.

  • Класичні шедеври і актуальне саме зараз

    Поглиблюйте своє знайомство з класичними шедеврами світової літератури, та відкривайте для себе нові та актуальні теми у виконанні талановитих авторів. Ми відібрали для вас найкраще з вічної класики та буремного сьогодення.

  • Оригінальні українські та анломовні добірки

    Більшість книг на Тіра написані або перекладені українською мовою. Ми, також, маємо великий ассортимент англомовної класичної на бізнес літератури, щоб ви мали змогу читати книги в оригіналі та розвивати свої мовні здібності.

Тіра – це про цікаві оповіді…

Дивись художню літературу →

Тіра – це про нові знання…

Дивись каталог нон-фікшн →

А ще, Тіра – це про своє.

Дивись українську літературу →

Видавництва, з якими ми співпрацюємо

Ми відібрали до свого асортименту те, що нам подобається з найкращих українських видавництв, щоб ми мали можливіть читати своє.

Поринь у дивовижні світи разом із Тіра

Кожна сторінка, кожне слово, кожна історія може стати ключем до відкриття нового світу. Моя місія – дарувати кожному можливість відкрити ці світи через книги, що ми обираємо для нашого магазину.

Тож, яку книгу ти прочитаєш наступною?